slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

Międzynarodowy PIKNIK Organizacji Pozarządowych w Oświęcimiu

Kolejny raz Powiat Oświęcimski i miasto Oświęcim zaprosili nasze stowarzyszenie na Piknik organizacji Pozarządowych, który odbył się 24.09.16 r. na Rynku Głównym w Oświęcimiu w ramach drugiego dnia Jesieni Oświęcimskiej. Lokalne stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe przygotowały wiele atrakcji dla mieszkańców i okolicznych gości. Była to dobra okazja aby zapoznać  się z działalnoscią organizacji pozarzadowych realizujacych różne cele na ternie całego powiatu. Nie zabrakło także wystepów artystycznych na scenie, konkursów z nagrodami, zabaw integracyjnych, prezentacji i pokazów.  Cieszymy się, że nasze stowarzyszenie mogło zaprezentowac swój wieloletni dorobek rękodzieła artstycznego oraz przedstawić najbliższą ofertę terapii zajęciowej - Muzykoterapię. Dużym zinteresowaniem cieszyły się warsztaty bibułkarstwa. Tajniki tworzenia bibułkowych kwiatów chętni mogli poznać dzięki p. Marysi, która od dawna interesuje się tą starą sztuką ludową i potrafi wyczarować różnorodne kwiaty. W czasie pikniku, poprzez loterię zebraliśmy pieniądze na warsztaty terapii zajęciowej, kulinarne i decoupage. Dziękujemy także p. Krzysztofowi M. za transport, pomoc i wsparcie w tym pięknym dniu. Była to dla nas wspaniała integracja i wymiana doswiadczeń.

 

Zobacz galerię »

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl