slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

„Hej Kolęda, Kolęda...”

19 stycznia 2016 roku to szczególny dzień w naszym Stowarzyszeniu. Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych uwieńczone różnymi smakołykami. Dzisiaj królowały przepyszne sałatki. Jednak najważniejszą częścią naszego spotkania był wspólny śpiew kolęd i pastorałek. Czas ten był wyjątkowy, pełen magicznego, świątecznego nastroju. To radość, integracja, piękne doświadczenia wyzwalające pozytywne emocje. Mogliśmy to przeżyć dzięki temu, że przyjął nasze zaproszenie organista z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa p. Paweł Karpiński, który już wcześniej współpracował z naszym Stowarzyszeniem. Na flecie grał p. Krzysztof Majdak. A my wykorzystując wszystkie posiadane instrumenty perkusyjne, akompaniując muzykom, mogliśmy wspólnie śpiewać piękne polskie kolędy. Dziękujemy też honorowej Prezes p. Józefie Bakalarskiej, że mogła być pośród nas. Dziękujemy też wszystkim, dzięki którym mogliśmy tak wspaniale przeżyć ten dzień.

 

Zobacz galerię »

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl