slide 2

Szanowni Państwo!

Od ponad 15 lat na terenie Gminy Kęty prowadzimy działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki pomocy ludzi dobrej...

Czytaj więcej...

Aktualności

Warsztaty fotograficzne

W miesiącu wrześniu i październiku odbyły się warsztaty fotograficzne pod nazwą „Obiektywnie w obiektywie” prowadzone przez Kęcką Grupę Fotograficzną „PRYZMAT” w ramach projektu „Kre-akcje nie tylko na miasto” relizowanego przez Dom Kultury w Kętach. Warsztaty były skierowane do osób niepełnosprawnych, ich opiekunów i przyjaciół z terenu Gminy Kęty.

Pomysłodawcami byli: p.Renata Saferna, p.Wiesława Pikoń i p.Jerzy Chrząszcz. Wybraliśmy fotografię jako formę artreterapii, coraz częściej wykorzystywaną w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Odbyły się dwa spotkania w studio fotograficznym oraz dwa plenery fotograficzne. Oprócz ciekawej wystawy naszych zdjęć w DK efektem warsztatów jest kalendarz na 2016 rok. Chcieliśmy podziękować p.Sylwi Brzozowicz dyr.DK w Kętach i wszyskim pracownikom tej placówki, którzy wspierali nasze warsztaty. Szczególnie dziękujemy Grupie Fotografików „PRYZMAT” pod kierunkiem p.Rafała Sroki, którzy nieodpłatnie w sposób profesjonalny, przystępny i orginalny wprowadzili nas w tajniki wiedzy fotografii studyjnej i plenerowej. Były to dla nas piękne, wzruszające i niepowtarzalne chwile z „obiektywem”.

Zobacz galerię »

 

Kontakt

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych
Ich Bliskich i Przyjaciół "Jeden Drugiemu" w Kętach
Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
 
Napisz do nas na jedendrugiemu@o2.pl